HOTEL RENOSPOND
HOTEL RENOSPOND

Typ objektu
Hotel***

Kraj
Pardubický

Okres
Chrudim

CHALUPA MACHOV
CHALUPA MACHOV

Typ objektu
Chalupa

Kraj
Ústecký

Okres
Teplice

Vkládání článků a ubytovacích objektů

Vkládání článků a ubytovacích objektů je zdarma. Přidat nový článek případně objekt k ubytování, může každý registrovaný uživatel. Pokud jste se ještě nezaregistrovali, stačí zvolit položku Registrace, vyplnit své jméno, heslo, funkční e-mail a kliknout na Odeslat. Následně vám na e-mail přijde potvrzovací zpráva a registrace bude kompletní. Autor článků musí při registraci v prvním okně nastavit položku registrovaný uživatel. Majitel nemovitosti, který chce tuto nemovitost na webu uveřejnit musí v první okně nastavit místo registrovaný uživatel položku registrovaný zákazník. K samotnému vložení nového objektu se po přihlášení dostanete přes položku Vytvořit objekt. Následně se zobrazí formulář pro přidání nového místa případně ubytovacího objektu. Nyní stručně k jednotlivým položkám:
  • Jméno – Unikátní, pokud možno jednoznačný popis daného objektu, který se použije jako titulek. Například BRNO, HRAD KOST a pod. Jméno pište velkým písmenem.
  • Typ a podtyp objektu – Bližší vymezení objektu či lokality o které píšete.
  • Zeměpisná poloha (šířka,délka) – Do prvního, horního políčka zadávejte severní šířku (označení N), do druhého, horního východní délku (označení E). Například – na www.mapy.cz zadejte Pardubice GPS souřadnice jsou Loc: 50°2'26.706"N, 15°46'35.727"E poté do prvního, horního políčka zadejte údaj 50°2'26.706"N a do druhého, horního políčka údaj 15°46'35.727"E . Ve spodních rámečcích se údaje automaticky přepočítají.
  • Adresa - Adresa, kde daný objekt najdeme.
  • Popis turistického cíle - Popis daného místa, který se zobrazí jako hlavní část článků. Délka textu by neměla přesahovat 200 slov.
  • www, telefon, e-mail – domovská internetová adresa, telefon či e-mail místa o kterém píšete. Například u města Pardubice - www.pardubice.cz.
vkládání fotografií: Fotografie se uveřejňují ve formátu 640x480 px Pro převádění formátu fotografií je ideální program VSO Image Resizer. Ke stažení například na adrese http://www.slunecnice.cz/sw/vso-image-resizer/ (jedná se o velmi jednoduchý Freeware). Ke každému článku uveřejňujte maximálně 8 fotografií.

Při vkládání komerčních objektů jsou položky totožné

Vaše objekty, místa a změna uloženého textu Seznam všech míst, která jste vložili, najdete po vstupu do administrace (tedy po přihlášení) pod odrážkou Editovat. Po rozkřiknutí dané lokality se dostanete do standardního formuláře a budete moci na svém textu provést dodatečné úpravy případně vložit či odebrat další fotografie.

Autorská práva

Každý vkládaný text by měl být unikát, případně takový, který není v rozporu s autorskými právy třetí osoby. Vkládané fotky by rovněž měly být nejlépe vaše vlastní, případně takové, u nichž nehrozí konflikt s autorským zákonem, tedy takové k jejichž uveřejnění máte povolení. Děkujeme Vám, že budete dodržovat naše obecné podmínky a zákon o autorských právech.

Proč přispět?

Podělíte se o své zážitky s ostatními a pomůžete nám objektivně hodnotit zajímavá místa v ČR, případně upozornit na ty, o nichž se běžně v průvodcích nepíše. Navíc každý ze zaregistrovaných návštěvníků má možnost stát se profesionální či externím, placeným redaktorem. Navíc má každý možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.na mape
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
registrace
na mape

Kraj

Okres:

Druh ubytování:

Cena:


na mape
Pension NOSTALGIE
Pension NOSTALGIE

Typ objektu: Penzion

Kraj: Středočeský

Okres: Beroun

PANON
PANON

Typ objektu: Hotel***

Kraj: Jihomoravský

Okres: Hodonín

Romantický Hotel Mlýn
Romantický Hotel Mlýn

Typ objektu: Hotel****

Kraj: Středočeský

Okres: Beroun

na mape


Doporučujeme
Chata u Lipna
Chata u Lipna

Typ objektu: Chata

Kraj: Jihočeský

Okres: Český Krumlov

Tomáš Ježek
Tomáš Ježek

Typ objektu: Penzion

Kraj: Liberecký

Okres: Semily

Zahrada Šumavy
Zahrada Šumavy

Typ objektu: Chalupa

Kraj: Jihočeský

Okres: Prachatice

creative-studio.cz

Partneři